Nieruchomości!

Meble na wymiar i drzwi przesuwne, czyli w jaki sposób zaaranżować garderobę?

Jak urządzić garderobę?
Garderoba to miejsce, w którym umieszczamy wszelkie nasze rzeczy. Wcale nie musi być to ogromne wnętrze, żeby utrzymać tam odpowiedni ład. Sprawdzi się ona jednakowo dobrze jako zabudowa wnęki w ścianie w sypialni. Jeśli chcemy odizolować garderobę od sypialni, możemy wstawić drzwi przesuwne.

Jak urządzić wnętrze garderoby?
Wnętrze garderoby zależne jest głównie od tego, co zamierzamy w niej przechowywać. Zależnie od rodzaju ubrań, które posiadamy, powinniśmy zdecydować, czy w naszych meblach musi być wiele drążków z wieszakami, szuflad bądź może półek. Pod uwagę trzeba wziąć też ewentualne dodatkowe miejsce na różne sprzęty, jak np. deska do prasowania czy żelazko.

Jeśli posiadamy mało miejsca na garderobę, świetną decyzją będzie zakup szafy na wymiar. Dzięki temu zmaksymalizujemy dostępną przestrzeń na rzeczy, a także różne dodatki. Warto zdecydować się na zakup mebli na wymiar firmy Komandor, która słynie z produkcji niezwykle pojemnych szaf ubraniowych. Dobrze jest przemyśleć także kupno szafy narożnej, która pozwoli na powiększenie dostępnej przestrzeni do magazynowania.

Drzwi przesuwne pozwolą zaoszczędzić miejsce
Rewelacyjnym pomysłem na zwiększenie powierzchni użytkowej garderoby będzie zamontowanie w niej drzwi przesuwnych, nawet jeśli jest to samodzielne pomieszczenie. W ten sposób zaoszczędzimy nawet do 8 m2 przestrzeni, która jest konieczna do uchylenia zwykłych drzwi. Możemy zdecydować się na gotowe rozwiązania lub na drzwi przesuwne na wymiar sprzedawane np. przez firmę Komandor.

Zadbaj o dobre oświetlenie
Właściwie dobrane meble to nie wszystko. Należy zadbać również o oświetlenie. Bardzo istotne jest, by światło docierało do wszelkich półek oraz zakątków pokoju. W związku z tym, jeśli nasza garderoba to spory pokój, powinniśmy zadbać, poza oświetleniem ogólnym, o oświetlenie punktowe. Z ekonomicznego punktu widzenia bardzo dobrym pomysłem będą LED-y. Nie tylko zużywają one mało energii, ale dostępne są różne rozwiązania, które umożliwiają ich montaż w przeróżnych miejscach.

Nie zapomnij o dobrym lustrze
W garderobie nie może zabraknąć również odpowiedniego lustra. Bardzo duże lustro spełnia dwie istotne funkcje. Jest ono potrzebne w trakcie wybierania odzieży i powiększa optycznie pokój. Jeśli nie mamy przestrzeni na lustro stojące, możemy zdecydować się na wiszące. W takim przypadku dobrze jest wybrać zakup szafy z drzwiami przesuwnymi, na których zamontowano lustro.

Meble na wymiar i drzwi przesuwne, czyli w jaki sposób zaaranżować garderobę?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Previous article
Call girls
Next article
Narzędziownia
About the author
related articles